Šiandien Kybartų „Sveikata“ iškovojo pirmąją pergalę LFF II-os lygos pirmenybėse, Prienuose įveikę Vilniaus “Ateities” ekipą rezultatu 3:0 (1:0).
Susitikimas prasidėjo apylygiu žaidimu, komandos bandė ieškoti kelių link varžovų vartų, bet kojas kišo techninis brokas, tikslumo stoka. Vilniečiai stengėsi žaisti aktyviai, paspausti mūsiškius, tačiau nuo antros kėlinio pusės vis dažniau spragų ėmė rastis ir svečių gynyboje. Sveikatiečių atakos tapo aštresnės, O kėlinio pabaigoje krito ir pirmasis įvartis – puikus prasiveržimas kaituoju atakos kraštu, aštrus perdavimas – ir reikiamoje vietoje atsidūręs Aistis Stanaitis pelno pirmąjį “Sveikatos” įvartį šiose pirmenybėse.
Ilsėtis išeiname neblogos nuotaikos, o po pertraukos grįžtame pasiryžę darbą atlikti iki galo. Antroje rungtynių pusėje pavyksta dar labiau išklibinti vilniečių gynybos redutus, daugėja varžovų klaidų ir jau po 5 minučių komandos draugai sveikina Aurimą Zdanavičių, tiksliu ir technišku smūgiu padvigubinusį rezultatą. Persvara vis ryškėja, o antro kėlinio viduryje po standartinės situacijos greičiausiai varžovų baudos aikštelėje susiorientuoja Tomas Krakauskas, rezultatą versdamas stambiu – 3:0.
Abi pusės supranta, kad rungtynių likimas jau aiškus, žaidimo laiko gauna ir žaidėjai, pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o netrukus Kybartų „Sveikata“ sirgaliai jau švenčia pirmą (bet ne paskutinę) sezono pergalę.