Šeštadienį Kybartų „Sveikata“ ekipa patyrė pirmą pralaimėjimą LFF II lygos pirmenybėse, minimaliu rezultatu išvykoje nusileidusi Klaipėdos FM komandai – 0:1.
Rungtynės nesusiklostė taip, kaip planavome, toli nuo optimalios buvo ir mūsų sudėtis, o buvusių aikštėje pastangų nepakako teigiamam rezultatui. Apie susitikimą įspūdžiais sutiko pasidalinti jį stebėjęs klubo sporto direktorius Henrikas Katilius
„ Didžiausia mūsų problema šiose rungtynėse, mano manymu, buvo kamuolio kontrolės stoka. Varžovai naudojo aktyvią gynybą todėl vos tik gavę kamuolį arba jį prarasdavome, arba sekdavo perdavimas priekin, kur vienam atakuojančiam žaidėjui būdavo sudėtinga už jo „užsikabinti”
Nedovanotina klaida ginantis prie standartinės situacijos kainavo praleistą įvartį.
Antrame kėlinyje varžovai taip aktyviai jau nespaudė, atsirado daugiau laisvės kurti, ilgiau valdėme kamuolį, bet paskutinėje atakų stadijoje pritrūko ir jėgų , ir meistriškumo.
Bendrai situacijai ir komandos žaidimo kokybeinemažai įtakos turėjo ir pasikeitimai sudėtyje. Pvz., palyginus su praeitomis rungtynėmis, visiškai pasikeitusi buvo vidurio saugų grandis, nuo kurios labai daug priklauso žaidimo organizavimas.
Tuo tarpu ginantis, nors kartais ir „plaukiojome”, bet jaučiasi geresnis tarpusavio supratimas, turi įtakos, kad ne vienerius metus gynėjai žaidžia kartu.”
Klaipėdą palikome šį kartą ne pačios geriausios nuotaikos. Nepaisant to, bėl siunčiame šiltus linikėjimus mūsų “fanams”, kurie buvo ir girdimi, ir matomi Klaipėdos futbolo mokyklos stadione.
Ateinantį savaitgalį jėgas išmėginsime ir LFF taurės turnyre, kur burtai mums lėmė gana pajėgų varžovą – šiuo metu LFF I lygos lentelės viduryje esantį Vilniaus BFA klubą.