Pirmąjį naujojojo sezono išbandymą Kybartų „Sveikata“ teko laikyti Žemaitijos sostinėje, kur mūsų laukė dvikova su FC Džiugas B ekipa. Pernai šiai komandai atstovaudavo dažniausiai jaunimas, tad taškus jiems rinkti sekėsi sunkiai. Tačiau šio sezono pirmose rungtynėse telšiškiai pasinaudojo galimybe pasistiprinti ekipą ne vienu pagrindinės komandos futbolininku, tad varžovų gretose galėjome išvysti žaidėjų, atstovaujančių “Džiugui” ir A lygos čempionate.
Išvydę tokias permainas, supratome, kad lengva nebus, bet Kybartų „Sveikata“ pasižymi kovingu charakteriu, kantrybe, o šių savybių labiausiai ir prireikė nelengvose rungtynėse Telšiuose.
Susitikimą abi ekipos pradėjo gana atsargiai, tarsi bandydamos įvertinti viena kitą, bet pirmo kėlinio viduryje mūsiškius ištiko nemalonus epizodas – už “paskutinės vilties” pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo Arnas Simanavičius, o tai reiškė, kad pusantro kėlinio teko žaisti mažumoje. Tokios aplinkybės anaiptol nepalangvina mūsų gyvenimo, bet kartais jos dar papildomai sutelkia ir mobilizuoja. Smagu , kad tai pademonstravo ir mūsų ekipa, žaidusi disciplinuotai, atsakingai ir kovingai. Nors atakuojantiems veiksmams šį kartą pristigo kiekybės ir kokybės, ginantis išlaikėme koncentraciją ir savuosius vartus – “sausais”. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias – 0:0, o mums šis taškas – labai svarbus, tarsi įrodymas, kad ir sunkioje situacijoje galima rasti išeitį.
Komandos vyr. treneris Sarunas Litvinas pagyrė visą ekipą už pasiaukojantį žaidimą, kovingumą, pasidžiaugė neblogai į žaidimą įsiliejusiais naujais kolektyvo nariais. “Kartais dar “šlubuoja” sprendimų priėmimas, jaučiasi susižaidimo, kai kam – treniruotumo trūkumas, tačiau minimalią užduotį, esant tokiai situacijai, įvykdėme. Komandos žaidimą įvertinčiau neblogai, bet dabar jau laukame ir ruošiamės sekančioms rungtynėms, kuriose norėtųsi pradžiuginti mūsų sirgalius ir žaidimu atakoje”, -paminėjo treneris.
laukiame to ir mes, o antro turo rungtynes Kybartų „Sveikata“ žais prieš Vilniaus “Ateitį”. Susitikimas vyks šeštadienį, balandžio 9 dieną.