Sužaidėme paskutiniąsias rungtynes sezone, tačiau galutinę vietą lentelėje turėtume sužinoti už savaitės…

Nelengvoje Kybartų stadiono aikštėje šiandien susitikome su svečiais iš Alytaus –

DFK Dainava

B komanda. Varžovų ekipos pagrindą sudarė jauni futbolininkai, tačiau buvo ir pastiprinimo – žaidėjų, žaidusių Pirmoje lygoje. Visgi, nepaisant klampios aikštės ir atkaklaus pasipriešinimo, sugebėjome nugalėti.

Šiose rungtynėse mus tenkino tik pergalė, tad nuo pat pirmų minučių žaidimas persikėlė į svečių aikštės pusę. Alytiškiai gana sėkmingai gynėsi, o mūsų pastangos tiksliai įžaisti kamuolį prie varžovų baudos aikštelės dažnai baigdavosi kamuolio praradimais. Tiesa, prie savųjų vartų didelių „gaisrų” priešininkams sukelti irgi neleisdavome. Žaidybinio pranašumo paversti įvarčiais iki pertraukos mums nepavyko, nors galimybių buvo (geriausią bene turėjo į ataką pasijungęs Rokas Gudelis, kuriam nepavyko įveikti vartininko).
Visgi, po pertraukos reikalai pajudėjo. Antro kėlinio pradžioje kybartiečių ataka užklupo svečius netikėtai. Puikų Artūro Pečiulio perdavimą tiksliu smūgiu užbaigia gimtadienį švenčiantis Deividas Karpavičius – 1:0. Po šio įvarčio svečiai suaktyvėja, tenka padirbėti mums ir gynyboje. Tačiau priekyje atsiranda erdvių, kartas nuo karto pradedame įveikinėti varžovų gynėjus, o į vieną iš atakų kėlinio viduryje netikėtai pasijungęs Paulius Krakauskas sukelia sumaištį varžovų baudos aikštelėje, kuria pasinudoja Karolis Kereiša, mušdamas antrą įvartį. Dar už 5 minučių ką tik po keitimo pasirodžiusio Dominyko Ryckio smūgiuotas kamuolys išslysta iš jį gaudančio alytiškių vartininko rankų ir kerta vartų liniją – 3:0!
Susikrovę solidžią persvarą ir toliau kontroliuojame žaidimą, sukuriame dar pavojingų momentų, tačiau daugiau įvarčių pasiekti nepavyksta. Paskutinis sezone teisėjo švilpukas skelbia „Sveikatos’ pergalę, kurią skiriame mūsų ištikimiausiems sirgaliams, kurių paramą ir palaikymą visą laiką jautėme ir matėme, nors šį kartą jų nebuvo stadiono tribūnose.
Sezoną baigėme pergalinga nata ir pakilia nuotaika. Norime padėkoti visiems, prisidėjusiems prie mūsų klubo gyvavimo, visiems „sirgusiems” už mus. Nes šiais neramiais laikais, jeigu sirgti – tai tik UŽ „SVEIKATĄ” !!!.