Kai pralaimime pirmąsias rungtynes rezultatu 0:6, kažkokie pasiteisinimai ar kalčiausių ieškojimai nelabai turi prasmės. Nes priežasčių tokiais atvejais reikia ieškoti savyje – ir tiems, kurie buvo aikštėje, ir tiems, kas ruošė komandą.
Taip, varžovai sužaidė gana stipriai, buvo šiame susitikime geresni. Bet mes jiems patys leidome tokiais pasijusti. Kodėl?! Ieškosime atsakymo…
Kalbant apie pačias rungtynes, jos prasidėjo gana kietai ir kovingai, žaidėjai netausojo savęs nuo pirmų minučių. Aikštės šeimininkai turėjo kamuolio kontrolės persvarą, tačiau su pirmosiomis atakomis gana tvarkingai susitvarkėme, surengėme ir atsakomą aštrų išpuolį. Tačiau kėlinio pabaigoje antroje pusėje pradėjome „byrėti” – neatidumas standartinėje situacijoje kainavo pirmą įvartį, už kelių minučių rezultatas jau tapo 2:0. Netrukus skirtas (bet vėliau atšauktas dėl nuošalės) dar ir 11 m baudinys signalizavo, kad mūsų laivas „skęsta”.
Kartais pertrauka tampa tuo atramos tašku, kai komanda nusiramina ir pradeda žaisti geriau. Bet – ne tą šeštadienį. Panašu, kad per anksti praradome viltį ir vidinį tikėjimą ką nors pakeisti šiose rungtynėse, o iš karto po pertraukos praleistas trečias įvartis sudėjo taškus šiose rungtynėse. Žaisdami chaotiškai, praleidome dar tris kartus, o kažkokius žaidimo problyksnius trumpomis atkarpomis buvo galima įžvelgti tik rungtynių pabaigoje.
Po pirmų rungtynių esame lentelės dugne, teks mokintis nuo jo ir atsispirti.