Smagu, kad po šio sezono jau galima pasakyti, kad komanda eilinį kartą  iškovojo medalius LFF II lygos pietų zonos pirmenybėse. Jau sezono starte buvo iškovotos 3 pergalės ir mūsų komanda atsidūrė tarp pirmenybių lyderių. Po vienerių nesėkmingų rungtynių vėl sekė puiki pergalių serija rezultatais 3:0 prieš Vilniaus ,,Tera komandą, 4:0 prieš Kauno Žalgirį B , 6:1 prieš Alytaus ,,Dainava“ B komandą, 3:0 prieš Vilniaus BFA. I rato finiše buvo pralaimėtos labai svarbios varžybos pirmenybių lyderiui Kazlų Rūdos ,, Šilo“ komandai rezultatu 1:2. Po antrajame rate iškovotų septynių pergalių iš eilės jau tapo aišku, kad komanda sieks aukščiausių vietų pietų zonoje. Varžybų finišas turėjo išaiškinti ar mūsų komanda pirmą kartą taps pirmenybių nugalėtojais, deja buvo pralaimėtos varžybos Kybartuose prieš tą pačią ,, Šilo“ ekipą rezultatu 1:2, taip pat 0:1 prieš kaip vėliau paaiškėjo lygos nugalėtujus Kauno Hegellman-Litaunen komandą ir prarado šansus kovoti dėl pirmos vietos. Verta paminėti, kad po varžybų su Kazlų Rūdos komanda nutrūko įspūdinga nepralaimėtų runtynių serija namų aikštėje. Savo tvirtovėje kybartiečiai buvo nepralaimėję daugiau nei vienerius metus nuo 2017 vasaros.Galutinėje turnyrinėje lentelėje užimta bronzinė trečioji vieta vėl garantavo pirmenybių medalius ir vilčių dar po metų tapti nugalėtojais.

Komanda taip pat dalyvavo LFF taurės varžybose, kurių pirmajame etape 8:0 buvo nugalėta Vilniaus „ Geležinis vilkas“ komanda. Antrajame etape burtai komandą suvedė su žemačių Plungės „Babrungo“ komanda. Sveikatiečiai Plungėje iki paskutinių rungtynių minučių kovojo prieš šeimininkus, bet  pralaimėjo rezultatu 3:5 ir pasitraukė iš tolimesnių kovų.

Komandai įvarčius pelnė: G.Čibirka- 20, S. Rekašius- 10 A.Pečiulis- 8,, D.Karpavičius- 9, J. Vaišnys- 8, D.Ivanauskas- 5 K.Kereiša- 2, M. Kereiša- 2 D.Ryckis- 1, H. Katilius- 1, A. Zdanavičius-1, Kivyta-1